ADO Den Haag speelt volgend seizoen zijn uitwedstrijden in een outfit die geΓ―nspireerd is op die van Juventus, met zwartwitte strepen, maar met een zwarte broek. Het thuistenue van ADO blijft gewoon groengeel.
ADO Den Haag droeg al eerder een Juventus-shirt. Voor het seizoen 2007-’08 liet de club zijn fans kiezen uit drie ontwerpen die bedacht waren door toenmalige spelers. Aanvaller Mark de Vries had zich door de Schotse Hearts laten inspireren, Santi Kolk koos voor de outfit van ArgentiniΓ«, en Ferrie Bodde ging voor het zwartwit van ‘De Oude Dame’ uit Turijn. De ADO-supporters, die vriendschapsbanden onderhouden met de fans van ‘Juve’, kozen in grote meerderheid voor het door Bodde voorgestelde shirt.
En het thuisshirt de strepen er een keer af? Geel shirt, groene broek?
Ik heb liever dat ze beter gaan spelen, en al zou dat in een knal roze shirt en paars broekje zijn, het zou mij een zorg zijn.
valt me mee dat het geen 010 kleuren zijn…..Henkie mocht zeker niet meestemmen
hahahahaha. Mooi deze!
Wat ik niet begrijp, in de eredivsie lopen toch voor de rest geen geel groenen rond, waarom dan de kleuren niet omdraaien? Weet alleen dat Fortuna Sittard er wel veel op lijkt, de rest niks. Of heb ik het verkeerd?