ADO Den Haag heeft het in 2019 aflopende contract met Indy Groothuizen met twee seizoenen verlengd tot halverwege 2021.
De 21-jarige keeper zal na de zomer de concurrentiestrijd aangaan met Robert Zwinkels, die hij afgelopen seizoen al zes keer verving toen deze kampte met blessures.
‘Robert is natuurlijk zeer ervaren en heeft het uitstekend gedaan. De kracht van ADO Den Haag is echter om op alle posities dubbel bezet te zijn en wij zijn blij dat dit ook geldt voor de plek onder de lat’, zegt manager voetbalzaken Jeffrey van As op de website van ADO Den Haag.
‘We vinden het mooi dat deze keeper, die onlangs voor het eerst geselecteerd werd voor Jong Oranje, zich langer heeft verbonden aan de club.’
Groothuizen doorliep de jeugdopleiding van Ajax en werd in het seizoen 2016/17 door de Amsterdammers verhuurd aan FC Nordsjælland. Daarna pikte ADO de keeper op.
Een jonge talentvolle keeper met 2 jaar verlengen en Meijers van bijna 31 zonder restwaarde met 4 seizoenen verlengen. Vreemd beleid.
wat heeft Groothuizen meer dan Rody de Boer?
Meer talent
vreemde opmerking
Onderbouw eens?
blijkbaar ken jij Rody de Boer. Maar dat is en blijft een supertalent ! en groothuizen een zenuwpees!
Als hij echt een supertalent was had hij niet bij Telstar gekeept. Dus supertalent is wat overdreven -;)
Volgend jaar keept hij bij AZ ?
Yep en bij ADO zo de deur uitgelopen…..en niet eens zijn schuld.