ADO Den Haag heeft zich verzekerd van de komst van Jesse Bal. De 18-jarige centrumspits komt over van Jong Sparta en heeft in het Bingoal Stadion een contract getekend dat hem tot de zomer van 2027 aan onze club verbindt.
Bal werd geboren in Kampala, Oeganda, maar groeide op in Den Haag. Hij begon zijn voetbalcarrière bij HV & CV Quick en maakte in 2014 de overstap naar de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam. De afgelopen maanden deed hij ervaring op in Italië, waar hij op huurbasis uitkwam voor Parma O19.
Tijdens zijn proefperiode bij ADO Den Haag liet de jonge aanvaller direct van zich horen. In de oefenwedstrijd tegen PEC Zwolle vond hij tweemaal het net, wat hem een positieve evaluatie opleverde bij de technische staf.
Technisch directeur Mark Wotte reageert enthousiast op de versterking: “Jesse is een fysiek sterke spits met lengte, power en een neusje voor de goal. Hij heeft tijdens zijn stageperiode een overtuigende indruk gemaakt en toonde direct zijn kwaliteiten in de voorbereiding. We zijn blij dat hij zijn volgende stappen bij ADO Den Haag wil zetten.”
We gaan het allemaal meemaken,ik heb er wel vetrouwen in.
hij rommelde er 2 mooi in vandaag, liever 30 rommelgoals van deze gast dan geen goals!!!
Heel leuk, maar er moeten echt nog wat ervaren spelers komen. Sowieso 2 centrale verdedigers.
Dat opzekers,want achterin deugd het vor geen meter.
Snap er geen bal meer van
Zelfs nu is er……..