In Den Haag heerst nog altijd onduidelijkheid over de Chinese koers. ADO Den Haag, dat zich door de zege op Vitesse (1-0) verzekerde van nog een jaar Eredivisie, heeft behoefte aan duidelijkheid. Volgens interim-directeur Jan Willem Wigt hoeft de Haagse club niet te rekenen op een grote zak geld voor de deur van het Kyocera Stadion.
“Ik heb veelvuldig contact met Wang en zijn management. Het fundament ligt er, ook voor komend seizoen. We gaan voor de structurele weg omhoog, wat inhoudt dat onze begroting voor komend jaar nagenoeg hetzelfde zal zijn”, zegt hij tegen Voetbal International.
Dit seizoen was de begroting op vijftien miljoen euro vastgesteld. “Dat zal opnieuw de basis vormen, waarbij er ruimte is voor solide, gestage groei. Geloof me: er is geen enkele reden voor paniek of onrust. Laten we nou blij zijn dat de Chinese eigenaar in alle rust te werk gaat”, gaat Wigt verder.
“Stel dat hij tien miljoen euro zou overmaken met de boodschap: ga je gang, doe er maar wat mee. Dan zouden we pas echt een vreemde manier van werken hebben. In goed overleg kiezen we voor gezonde stapjes. Het is mooi en kan alleen maar mooier worden. Daar ben ik van overtuigd.”
Tekst: Voetbalprimeur
Dat betekend dus geen nieuwe spelers die iets beter zijn dan het puin wat er nu rondhobbelt
was er ook niet vanuit gegaan dat we een zak geld uit china kregen duurt allemaal veel te lang met wang
die denkt koop maar spelers als je kramer van duinen en aalberg heb verkocht maar die leveren veel te weinig op om goede spelers te halen ze zullen wel weer verhuurd/verkocht worden voor een prikkie
dus weer een seizoen billen knijpen op de tribune
en wie incasseert het geld van d tranfers?? nee we worden weer genaaid allemaal loze woorden en directieleden die zich weer voor het karretje laten spannen… nee ik heb er genoeg van altijd dat gezeik ik wil alleen maar nieuws over voetbal horen en niks meer over de randdebielen van ado
investeer eens in je jeugd en een goede trainer die standvastig is die naar voren wil voetballen niet die steijn twee nog een seizoen met zijn handen in zijn zak zien staan en horen over zijn gelul bij 010
Nou ik ga niet nog een jaar naar dit zooitje kijken!!! Ga deze week mijn SC opzeggen!!! Succes met dit zoveelste bedrog van ADO!!!!!!
Die onbetrouwbare Chinees is gewoon niet zo vermogend. Kan ook niet als je advocaat bent. Tenzij je in andere circuitjes je geld verdient… Gokje wagen..?
Zal het niet gewoon kunnen zijn dat ze dit bewust zeggen om het verwachtings patroon laag te houden. Ondanks dat denk ik dat het alleen maar beter kan gaan en niet nog slechter.
Normaal zou je zeggen geen nieuws….goed nieuws.
Maar die berichten van JWW doen het vertrouwen geen goed.
Ik vind het bedrijfsmatig niet onverstandig om dit bedrag als begroting bekend te maken. Je inkomsten moeten hoger of minimaal gelijk zijn als je uitgaven, zo niet dan kom je weer in de foute categorie terecht en zlfs onder curatele. Op dit moment zijn de inkomsten niet veel hoger dan die 15 miljoen.
De kans is aanzienlijk dat er buiten die 15 miljoen wel meer geïnvesteerd gaat worden maar dan zogeaamd uit andere potjes. Bedrijfsmatige trucjes 😉
Volgens mij titanict Twente nu richting de bodem door die bedrijfsmatige trukendoos…. 😉
Feit blijft dat Wang vooralsnog niet veel doet en geen duidelijkheid geeft. Ik vermoed dat hij niet zo vermogend is. Logisch dat de begroting dan nagenoeg gelijk blijft en logisch dat JW Wigt dit beleid verdedigt. Een financiële injectie is nodig en beloofd. Zal mij benieuwen allemaal.
@Lex
Heb jij je goed ingelezen over de fouten die bij Twente gemaakt zijn, volgens mij niet want daar speelde veel meer zaken dan het opgeven van een lagere begroting.
@Wes
Heb jij je wel goed ingelezen in dossiertje FC Twente? Heb je de Twentse boekhouding ingezien? En zo ja, ben je bedrijfseconomisch voldoende onderlegd om aan te geven welk trucje precies verantwoordelijk is voor de feitelijke inzet richting ondergang?
Ik vrees dat je net als ik en alle anderen gewoon de soap via de media gevolgd hebt. Geen probleem, maar probeer je niet te profileren met een drogreden. Houdt de gedachtewisseling constructief. En ja, we beseffen dat bij Twente inderdaad meer dingen gebeurd dan een opzettelijk administratieve afwijking van de begroting…..
@Lex
Als jij een beetje had opgelet dan had jij ook geweten wat er precies aan de hand was bij Twente dus beschuldig mij niet met drogredenen. Wat ik in deze topic stel is helemaal niet zo onlogisch in de zakenwereld en om dan bij de opmerking zakelijke truc direct de link te leggen met Twente is werkelijk appels met peren vergelijken.
Voorbeeld:
De problemen bij Twente hebben o.a. te maken met het feit dat er bij FC Twente steeds geld is geleend om spelers te kopen. Dan kan Southampton bijvoorbeeld wel veertien miljoen betalen voor Tadic, maar moet FC Twente van dat bedrag eerst nog de investeerders terugbetalen. En als er dan ook nog een percentage van de transferrechten is verkocht aan de investeringsmaatschappij Doyen Sports Group, blijft er uiteindelijk maar een gering percentage over voor de club. Ook van een behoorlijk aantal van de huidige groep talenten zijn de transferrechten al verkocht. FC Twente kocht spelers met behulp van investeerders, verkocht delen van de transferrechten aan investeringsmaatschappij Doyen Sports Group.
Dat waren o.a. de Trukendozen van de Heer Munsterman en de club krijgt daar nu keihard de rekening voor gepresenteerd.
Je hoeft geen bedrijfseconoom te zijn om in te zien dat de e vergelijking met de begroting van ADO een vergelijking van appels met peren is.
@Wes Je hebt hélemaal gelijk, pik.
@Lex
Dacht ik ook pikkemoosje
Bijdehandste thuis zeker?
@Lex
Dat is precies hoe er over jou gedacht wordt Lex, Als er één arrogant is en (denkt) dat hij bijdehand is ben jij dat wel! Je vertoond kinderachtig gedrag. Als iemand feiten op tafel gooit t.o.v. jouw ondoordachte reactie reageer je terug met kleinerend gedrag met “je hebt hélemaal gelijk, pik” Dan kan je een reactie als pikkemoos terug verwachten.
Je hebt wederom ‘n punt. Accepteer je gelijk en let volgende keer ‘n beetje op je taal: “…..je vertoonT…..”
beetje onzin deze reacties… we hebben nooit een grote zak geld gehad bij ADO, dus als je nu je seizoenskaart opzegt vanwege dit is dat onzin. ADO moet gewoon de buitenkansjes pakken zoals bijvoorbeeld een bulykin kubik meric chery dat soort types waren allemaal goedkope gokjes die goed uitpakte waarom zou dat nu niet ook kunnen gebeuren?
@dave en wat dacht je van het buitenkansje kramer? Die kwam ook maar als een lange slungel over van Volendam. DAt pakt ook wel lekker uit. Vergeet niet hoe Toornstra bij ons heeft gepresteerd die kwam maar van de amateurs. Dus kan inderdaad nog wel vaker goed uitpakken.
Ja als FCDH supporter leef je inderdaad vaak in grote onzekerheid wie gaat er komen wie gaat er weg. Kunnen we ons makkelijk veilig spelen of strijden we tegen degradatie. Maar dat is ook de charme van FCDH supporter zijn.
We gaan het allemaal zien.
beste Lex,
Ik heb de berichtenwisseling tussen jou en Wes gezien en kan alleen ontdekken dat je druk bent met taalfouten vinden bij iemand, je had schoolmeester moeten worden.
Bij Wes bespeur ik kennis van zaken, bij jou slechts kleinerend en verbeterend gedrag.
Kan jij jouw feiten dan eens spuien hier om te laten zien dat Wes er zo ver naast zit?
Ik denk namelijk dat hij gelijk heeft. ❗
On topic:
Verder hoop ik niet dat onze club zich verslikt in de gedachte dat we het elk jaar zo wel redden, we zullen stappen vooruit moeten maken, geen stapJES. Dit jaar heb je het geluk gehad dat je een spits hebt die er akelig makkelijk balletjes inschiet/kopt voor je. Daarnaast zat er één lelijk eendje tussen die de rechtstreekse degradatie al snel op zich nam.
Komend jaar zal er toch echt een hoger niveau gehaald moeten worden mocht je clubs als NEC en Roda JC terug krijgen voor Go Ahead Eagles en FC Dordrecht.
Maar gestaag groeien i.p.v. boven je stand leven is zeker een gezonde keuze.
Ik zal je vast helpen Lex, beste= natuurlijk Beste (Helaas te laat lex)